Erkek Kolye Modelleri

0
157
erkek-kolye-modelleri
erkek-kolye-modelleri

Erkek Kolye Modelleri

Kolyenin sadece kadınların kullandığı bir aksesuar olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Son yıllarda kolyeler erkeklerinde vazgeçilmez bir takı ürünü olmaya başladı. özellikle gümüş altın ve çelik gibi birbirinden farklı kolyeler kombininize uygun tasarımıyla ve renkleriyle tarzınızı yansıtmak için çok önemli takıların arasında ön plandadır. herkesin gözü üstünde olmasını istiyorsanız takıdünyamızdan tarzınıza uygun kombininizi tamamlayan yüzlerce çeşit kolyelerden istediğinizi alıp gözleri üstünüze çekin.

Kombininizi Tamamlayan Kolyeler

Son yıllarda popülerliğini arttıran gümüş ve altın kolye modelleri her türlü tişörtlerle ve ya yakası açık gömleklerle kombininizi tamamlayabilirsiniz. Artık takım elbiselerde ise yakalarına takılarak ta kombinleyebileceğiniz ve çok ta şık duran bir aksesuardır. Daha çok zincir modellerimiz ilgi görüyor sade, zarif görünümü ve bütün kombinlere uygun olması erkeklerin tercih ettiği bir takı oluyor. sadece sade bir zincir kolyeden farklı olarak uçlarında çok farklı göze hoş gelen, şık tasarımlarıda tercih edebilirsiniz. Kolye seçiminizde en önemli özellik zincirin kararmamasıdır eğer kolye kararma yaparsa hem kötü gözükür hem de koku yapabilir bu şekilde olursa kokusu sizi rahatsız eder rengi sizi görenleri. Bu yüzden çelik, altın ve ya gümüş kolyeleri tercih edebilirsiniz çünkü bu modeller daha dayanıklıdır.

Farklı Çeşitlerde Kolyeler

Artık günümüzde erkek kolyelerin popülerleşmesiyle birlikte çok çeşitli kolyeler tasarlanmaya başladı. Mesela özel bir gün için hediye mi alacaksınız istediğiniz şekilde o kolyenin tasarımını özelleştirebilirsiniz ve bu şekilde hediye ettiğiniz kişi de emin olun kendini özel hissedecek ve çok beğenecektir. Yazı şeklinde kişiye özel isimli kolyeler, erkeğin kendini yansıtan bir sembol şeklinde tasarımlar gibi birçok sizlere özel tasarımlı kolyeleri takıdünyamız’da bulabilirsiniz.

Kolyelerde Hediye Seçimi

Sevgilisine veya sevdiği erkek arkadaşına aksesuar hediyesi arayanlar için alternatif seçeneklerden biri de hiç şüphesiz gümüş erkek kolyelerdir. Kişinin gündelik hayatta rahatça kullanabilmesi ve istediği yere yanında taşıyabilmesi kolyeler için büyük avantajdır. böyle düşünerek hediye alan kişi rahatlıkla kullanabilirken bir yandan da hediyeyi alanı her zaman hatırlar. kolye hediye seçiminde dikkat etmek gereken konulardan biri ise kişinin tarzı ve ilgilendiği konulardır. mesela milliyetçi duyguları çok ön planda olan kişiler için Türk bayrağı ve ya Türklere özgü sembol olan kolye, Türk tarihimize ilgi duyan kişiler için Osmanlı kolyeleri, hayvan sevgisi fazla olanlara en sevdiği hayvanın  ve ya varsa evcil hayvanını simgeleyen kolyeler, dini motifleri ilgisi olanlar için dini semboller olan kolyeler tercih edilebilir. Erkeklere hediye seçmek en az kadınlar kadar zorlayıcıdır. Tişört, gömlek, parfüm gibi klişe hediye almak istemiyorsanız kişinin tarzına uygun 925 ayar gümüş erkek kolye modelleri tercih etmeniz sevdiklerinizi mutlu edecektir. Özel günlerde doğum günü, sevgililer günü gibi günlerde karşınızdaki kişiniz kendisini özel hissettirecek yüzlerce çeşit kişiye özel tasarlanan kolye modellerimizi takıdünyamızda bulmak ve istediğiniz gibi tasarlatmak çok kolay.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here