Erkek Takı Kutusu

0
170
takı-kutusu-modelleri
takı-kutusu-modelleri

Erkek takı kutusu günlük kullandığınız takılarınızı veya altın, gümüş, elmas gibi değerli takılarınızı korumak amaçlı tasarlanan organizelerdir. Takı kutusu aynı zaman da yaşam alanınıza düzen sağlayan önemli eşyalardan biridir. Takı kutunuz olmadığın da kombininize çok yakışacağını düşündüğünüz bir takınızı saatlerce arıyorken bulabilirsiniz kendinizi. Bu tür bir olay yaşamak istemiyorsanız takı kutusu sizin için şart olabilir. Takı kutusu size hem istediğiniz zaman istediğiniz takılarınıza rahatça ulaşabilmenizi sağlar hem de sizin daha düzenli birisi kılar. Farklı türlerde takılarınız için özel tasarlanan bölmeli yapısı ve takılarınızın zarar görmesini engelleyen iç kaplaması sayesinde çeşitli takılarınızı saklayabileceğiniz çok kullanışlı erkek takı kutusu modelleri vardır. Takı kutuları model yönünden iç tasarımına, boyutuna, cinsiyete ve üretildiği malzemeye göre değişiklik gösterebilir. Kutu modellerimiz genelde plastik, ahşap, cam, deri, karton ve kadife gibi kumaş türlerinden üretilir. Tasarım açısından bakıldığında kare, dikdörtgen, veya yatay modeller yaygındır. Kolye için kullanmayı tercih edecekseniz dikey kutu modelleri, yüzük için istiyorsanız silindir şeklinde tasarlanan kutuları tercih edebilirsiniz. Çanta şeklinde tasarlanan takı kutusu modeli de hem kullanış hem de görünüş açısından erkekler tarafından çok tercih edilen bir modeldir. Değerli eşyalarınızın güvende olduğundan emin olmak istiyorsanız kilitli modelleri de tercih edebilirsiniz böylelikle takılarınızı düzenli olmasını sağlar aynı zamanda kasa görevi de görmüş olur. İhtiyacınıza ve takı modellerine göre tercih edilen takı kutusu modelleri arasında en popüler plastik kutulardır. Geniş bölmeleri ve çok katlı bir kutu isterseniz organize tarzı kutuları tercih edebilirsiniz. metal, çelik, parlak ve ışıklı modelleriyle takılarınızı şık bir kutuda saklayabilirsiniz. Erkek takı kutusu modellerine takı dünyamız sitemizden ulaşabilirsiniz.

Erkek Takı Kutusu Modelleri

Çekmeceli takı dolap tipi çok katlı ve çekmeceli ürünler olarak tasarlanmıştır. Çok katlı takı kutuları kenarlara doğru açılarak estetik gözükmesini sağlar. Ahşap malzemesi kullanılarak yapılan nostaljik motiflerle süslenerek üretilen kutular , odalarınıza şıklık katacak tamamlayıcı parçalardandır. Hareketli kullanışlı tasarımıyla yanlara doğru açılan kutular, eskitme görünüşüyle dikkatleri çeken tamamen el işçiliği ile üretilen kaliteli özel parçalardır.

Ahşap kutu

Ahşap kutu modelleri çok kullanışlı ve hoş tasarımlara sahiptir. Takı kutusu modelleri birbirinden farklı malzemelerden üretilebilir. Ahşap malzeme kullanılarak yapılan kutular ise nostaljik bir görünüm sağlar ve aynı zamanda kaliteli uzun ömürlü bir ürün istiyorsanız kesinlikle tercih etmeniz gereken bir üründür. Ahşap takı kutusu modellerimiz gerçekten kaliteli ürünler arasında yer alır. Farklı boyutlarda olan takı kutusu modelleri ahşap dokusuyla kullanıcının işini oldukça kolaylık sağlar. Ahşap takı kutusu modellerinin boyutlarını seçerken kullanım alanlarına sizin eşyalarınızın ne kadar alan kapladığına kaç tane aksesuarınızın olduğuna  dikkat etmelisiniz. Takı kutusu ihtiyaçlar için değil aynı zamanda odanıza şık bir görünüm katması da önemli bu konuda ahşap modellerimiz akla gelir birbirinden güzel takı modellerimizi takı dünyamızda bulabilirsiniz.

Takı Kutularının Farklı Alanlarda Kullanımı

Erkek Takı kutuları, yerleştirilecek takılara uygun bir şekilde tasarlanabilir. Genelde yatay takı kutuları kullanılır ama aslında bu pekte iyi bir seçim olmayabilir. Mesela kolyelerinizi yatay bir kutuya koyarsanız birbirine karışır ve işinizi oldukça zorlaştırır. Bunun yerine dikey askılı bir kutu tercih edebilirsiniz ya da yüzükleriniz için kutunuzun içinde silindir şeklinde aparatların bulunması da işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Değerli takılarınız var ise kilitli bir kutu tercih edebilirsiniz böylelikle aklınız takılarınızda kalmaz ve çok özel bir alan oluşturmuş olursunuz. Bu şekilde kullanım şeklinize amacınıza göre çeşitli takı kutusu modellerimizi takı dünyamız sitemizden ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here