Takım Elbise İle Kullanabileceğiniz Saat Modelleri

0
147
takım-elbise-ile-kullanabileceğiniz-saat-modelleri
takım-elbise-ile-kullanabileceğiniz-saat-modelleri

Takım elbise önceden genelde sadece özel günlerde giyilirdi ama artık son zamanlarda sokak modasına geçti diyebiliriz. takım elbise sizin karizmanızı asaletinizi ortaya çıkaran güzel bir modadır. Takım elbise sadece kendisi güzel dursa da bir saatle daha iyi bir görünüme sahip olabilirsiniz. Takım elbise ile kullanabileceğiniz saati nasıl seçmelisiniz?

Takım elbisenin tasarımına içindeki gömleğin rengine ve ya ayakkabına kadar üzerindeki bütün ürünler nasıl bir saat takacağın konusunda sana yardımcı olur. Giydiğin ayakkabının malzemesinin neyden yapıldığı ve rengi, kullanacağın saatin kordonu ile uyumlu renk yakalayabilmek gerekir. Bu senin için saat seçiminde yol gösterebilir. Takım elbise için saat kombinlemek kolaydır. ayakkabını kemerinle rengini uyumladıktan sonra saate geçebilirsin. takım elbise ile kullanabileceğiniz saat modelleri şu şekilde seçebilirsiniz.

  • Öncelikle renk uyumuna çok dikkat etmelisin çünkü dikkatleri çeken ilk budur. kemerin ve ayakkabı malzemesine ve rengine göre saat kordonu seçebilirsin.
  • Siyah takım elbise kullanımı yaygındır eğer sizde genelde siyah takım elbise giyiyorsanız saat kordon seçiminiz deriden tarafa olursa güzel bir uyum yakalamış olursunuz
  • Tarz olarak da uyumlu olmalıdır mesela spor bir takım elbise giyiyorsanız saatiniz kaba ve gösterişli olmamalıdır daha zarif ve canlı renkte bir model tercih etmelisiniz. Kaba ve gösterişli güzel bir saat modelini klasik bir takım elbisede kullanabilirsiniz.
  • Takım elbisenin kumaşına göre de dikkat etmelisiniz mesela yazlık kumaş olarak tercih edilen keten kumaşlı bir takım elbise ise silikon tercih edebilirsiniz.
  • Çok sade bir kombin yaptığınızı düşünüyorsanız gösterişli, canlı renkli bir spor modelli bir saat tercih edebilirsiniz.

Sade saat modelleri

Sade saat modelleri aslında kombin konusunda çok yardımcı olur bize çoğu takım elbise modeline uyar mesela klasik özellikle de spor modeline uyar. Sadelik aynı zamanda bir hava katar daha şık gözükmenizi sağlar.

Deri saat modelleri

Deri saat modelleri de çok şık gözükür. kombinlemek de çok kolaydır takım elbisenizin kemeriyle veya ayakkabınız ile uyum sağlayabilirsiniz. Deri kordunlu saatler klasik görünümüyle dikkatleri üzerine çeker. Bu modeli klasik bir takım elbise ile kullanabilceğiniz saat modeline örnektir, tercih edebilirsiniz.

Metal saat modelleri

Aksesuar kullanımımızın en büyük amacı kombinlerimizi sıradanlıktan çıkarmaktır. Metal saat modellerimiz gümüş görünümüyle de ortaya bir fark çıkartır. Metal saatler spor takım elbise ile kombinlediğiniz de hem rengi hem de  dış görünüşü ile dikkatleri üzerine çeker.

Altın saat modelleri

Çoğu erkek gösterişi, ihtişamı, gücü, şıklığı sever işte siz de böyle düşünüyorsanız altın yüzyıllardır güç göstergesidir. Sizin saatiniz altın olması hem gücünüzü hem de şıklığıyla takım elbisenizi öne çıkartır. Takım elbisenizin rengiyle altın tonlarına yakın bir renk ya da siyah takım elbise olabilir, siyah hariç açık renkli takımlarda daha hoş durur. Klasik takım ve spor takım elbiselere çok yakışır. İşte takım elbise ile kullanabileceğiniz saat modelleri seçmek artık takı dünyamız sitemizdeki bilgiler ile daha kolay.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here