İNCİ GOLD ‘dan Bir İlk

inci-gold
inci-gold

Bin 250’nin üzerinde yerli ve yabancı mücevher firmasının katıldığı İstanbul Jewelry Show’da Türkiye kuyumculuk sektöründe 30 yıldır tasarım, üretim ve ihracat alanlarında
faaliyetlerini aralıksız sürdüren İnci Gold, yeni uygulaması ile ilgi odağı oldu.

Kuyumculuk sektörünün köklü ve güvenilir markalarından İnci Kuyumculuk. İstanbul Jewelry Show’da Birbirinden değerli yeni tasarımlarını ve Mobil uygulamasını ‘İnci Gold Jewelry’ markası adı altında yerli yabancı ziyaretçilerine sundu.

24-27 Mart tarihleri arasında düzenlenen İFM deki fuarda ‘İnci Gold Jewelry’ markalı özel tasarım ürünlerini  bu fuarda görücüye çıkardı. İnci Gold, yaklaşık bin 500 çeşit yeni tasarım kolye, kolye ucu, yüzük, alyans, bilezik, bileklik ve küpelerini ziyaretçilerinin beğenisine sundu.
‘ İnci Gold ’un da tanıtımını ilk kez bu fuarda gerçekleştirdiği uygulaması kendi takını kendin tasarla uygulaması ile bir ilk oldu.
Yayınlanan bu uygulamada; Yüzbinlerce çeşit takı modelinden istediğinizi, kendi zevkinize ve arzunuza göre istediğiniz şekilde tasarlayabilir ve sipariş verebilirsiniz.

TakıdabirİNCİ” sloganı ile Perakende sektörüne de iddialı giren inci gold İstanbul Jewelry Show’dan değerli ve etkili dönüşler aldı.
İstanbul Jewelry Show’a 22 yıldır katılan ve son yıllarda pandemi nedeniyle sakin geçen fuardan bu yıl verimli sonuçlar aldıklarını ve yeni online satış siteleri www.incigold.com’u tanıtma fırsatı buldukları belirtildi.

51’inci kez bir araya gelen mücevher sektörü İstanbul Jewelry Show olara İFM (istanbul Fuar Merkezi)’de İstanbul Jewelry Show’a mücevher, pırlanta, altın,  renkli taş, değerli ve yarı-değerli taş, inci, gümüş, gümüş takı ve gümüş ev eşyası, altın montür, saat, kalıp, vitrin dekorasyon, makine-ekipman ve yan sanayi, kasa, yazılım, lojistik ile aydınlatma ürün gruplarının bulunduğu bin 250’nin üzerinde yerli ve yabancı mücevher sektöründen firma katıldı.

Katılımcı firmalar, mücevher sektörünün bölgedeki en önemli fuarı olma özelliği taşımaktadır. İstanbul Jewelry Show’da özel ürün ve koleksiyonlarını yerli ve yabancı 30 bin sektör profesyonelinin beğenisine sunuldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here