Erkek Takı Modelleri

0
140
erkek-takı-modelleri
erkek-takı-modelleri

Takı ve aksesuar çeşitleri kombininizi tamamlayan önemli unsurlar olarak öne çıkar. Aksesuarların birden çok modelleri vardır. Gümüş, altın, deri, doğal taşlı şeklinde birbirinden farklı yüzlerce tasarımlar canlı renkleriyle sizlerin kombininizi öne çıkaracaktır. Bu şekilde sizlere hitap eden takı modellerimize takıdünyamızda bulabilmek çok kolay. Erkek takı ürünlerini çeşitliliğinden dolayı kombinlerinize rahatça uyarlayabilirsiniz böylelikle her zaman ve her yerde rahatça kullanabilirsiniz. Gündelik zamanlarda kullanacağınız takılardan hariç özel günler içinde seçeneklerimiz mevcuttur. Günlük zamanlarda kullandığınız takılar daha sade tasarımlar varken özel günler için daha çok parlak gösterişli takılar tercih edebilirsiniz. Sadece kadın takı ürünleri için değil erkek takı modelleri içinde taşlı ve boncuklu tasarımlar vardır. Taşlı ve boncuklu takı ürünleri de son zamanlarda çok popülerlik kazandı, canlı renkli taşlarla kombinlerinizi diğer kombinlerden öne çıkartır ve tarzınıza tarz katar. Doğal taşlı takılar aslında sadece süs olarak değil insan sağlığına birçok faydası vardır ve bu yüzden çok tercih ediliyor. Bedensel ve ruhsal olarak insanları rahatlatma özellikleri vardır bileklik, kolye gibi farklı modellerde ürünlerimiz mevcuttur. Yüzük aksesuarlarında  doğal taş haricinde ki taşlı modellerimiz genelde gümüştür. Gümüş takılarında dayanıklılığı açısından çok tercih edilen bir modeldir isterseniz birden çok ürün beğendiyseniz set şeklinde de alabilirisiniz. Gümüş takılarda kolye ve bileklik seti şeklinde kombinliyebilirsininiz bu şekilde sıradan bir kombini bile sıra dışı yapabilirsiniz.

Düşük Fiyatlı Takı Modelleri

Erkek takı ve aksesuarları fiyatları ürünün kullanıldığı malzemeye göre değeri değişkenlik gösterebilir. Kullanılan malzeme ne kadar değerliyse ürünün değeri de ona göre yüksek olur ama aynı zamanda bu şekilde ki takılar daha dayanıklı olur, sağlınıza faydalı olur ve sizlerin tarzını öne çıkarır. Tarzınıza ve sağlığınıza önem gösteriyorsanız bu tür çeşit çeşit ürünleri takı dünyamızda rahatça bulabilirsiniz. Erkek takı modellerimiz sadece bu kadar değil altın, gümüş, boncuklu, taşlı ve çelik gibi birçok ürünlerimizde mevcuttur. Erkek takı modellerimizde çelik takılarımızda çok tercih ediliyor. Uygun fiyatlı olan çelik takı ürünleri parlaklığı ile gözleri üzerine çeker aynı zamanda kararmaya da dayanıklıdır terleseniz de, denize girseniz de kararmaya dayanıklı bir takı modelidir. Özel günlerde ve kombininizi öne çıkarmak istiyorsanız ışıltısıyla sizleri öne çıkaracaktır. Hem bütçenize uygun hem dayanıklı ve şık bir takı istiyorsanız çelik modellerini tercih edebilirsiniz.

Bileğinizde Tarzınızı Yansıtacak Bileklikler

Erkek bileklik takı ve aksesuar modelleri daha çok gündelik hayatta kullanılabileceğiniz spor modelli bilekliklerin yanı sıra değerli taşlarla yapılmış tasarımlar da vardır. Boncuklu ve deri bileklik modelleri doğru renk seçiminde her zaman ve her yerde rahatça kullanabilirsiniz. Değerli taş içeren modellerse parlaklığıyla göz kamaştıran ve çekici olmasıyla bütün gözleri üzerinize çeker.

Tarzınıza Tarz Katan Kolye Modelleri

Erkek kolye takıları da günümüzde çok yaygınlaştı. Kullanım seçenekleri çok fazladır tişörtlerde açık yakalı gömleklerde ister kıyafetinizin içinde ister dışında kullanabilirsiniz bu tamamen sizin isteğinize kalmış. Artık takım elbisenin yakalarında bile kullanılıyor zincir modelleri ve çokta şık duruyor. Erkek kolye modelleri çok çeşitlidir zincir olarak var uçlarında farklı güzel tasarımlı simgeler var harfli isim yazılı gibi birbirinden farklı modellerimiz vardır.

Hem Zamanı Hem Tarzınızı İlerleten Saatler

Erkek saat modelleri kombinize uyan ve çokta şık bir aksesuardır. Görevi zamanı bildirmek olsa da süs olarak ta kullanılan ve çokta şık duran bir aksesuardır. Tarzınıza uygun olarak zarif, sade ve ya gösterişli ve kaba saat modelleri vardır. sizi yansıtacak saat modellerimizi takı dünyamızdan satın alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here