Exxen hakkında

exxen hakkında

Exxen hakkında merak edilen tüm detayları bu yazımızda bulabilirsiniz. Exxen nedir, exxen nasıl izlenir, exxen üyelik nasıl olur, exxen ücreti ne kadar sorularının cevaplıyoruz. Sitesinde üyelerin istedikleri zaman, istedikleri yerde, istedikleri cihazla, birbirinden benzersiz içerikleri izlemelerini sağlayan ortam olarak belirtiliyor.

Korona virüs salgınıyla birlikte insanların evlerde geçirdikleri vakit artınca birçok insan dijital yayın platformlarına yöneldi. Birkaç yıl öncesine kadar bu kadar hareketli olmayan bu sektörde her geçen gün yeni bir platform yayın hayatına başlıyor.

Global pazarın öncü ve lider pozisyondaki kuruluşu Netflix, yine aynı dönemde yayın hayatına başlayan Puhu TV ve BluTV gibi platformların yaygınlığı özellikle gençler arasında her geçen gün artıyor. Bugüne kadar Türkiye’den abonelik kabul eden platformlar arasında Netflix, BluTV, PuhuTV , Mubi, Amazon Prime Video, Bein Connect yer alıyor. Geçtiğimiz hafta ise bu platformlara Gain ve Exxen de dahil oldu.

Exxen, Acun Ilıcalı tarafından kurulan ve 1 Ocak 2021 itibarıyla yayın hayatına başlayan Netflix benzeri bir dijital içerik platformudur. Acun Medya bünyesinde kurulan Exxen içerisinde dizi, reality show, yarışma, belgesel ve çocuk programı gibi farklı yaş gruplarına hitap eden yapımların yer alacağı açıklandı. Platform, kullanıcılara sosyal medya fenomenlerinin ağırlıkta olduğu yerel bir içerik kütüphanesi sunuyor. Exxen nasıl izlenir diye merak edenler Apple Store’da ve Google Play Store’da Exxen yazıp aratılarak mobil cihaza indirilebilir. Exxen uygulaması TV’ye bilgisayarınızı HDMI kablosu ile bağlantı aracılığıyla izlenebiliyor.

Exxen üyelik işlemleri için www.exxen.com.tr adresini ziyaret ederek yeni profil oluşturabilirsiniz.

Peki Exxen ücreti ne kadar? Şuanda abonelik başlatıldığında 7 günlük ücretsiz izlenebileceği yazıyor. Sonrasında ise Exxen’de reklamlı olarak yayınlanan içerikler için aylık 9.90 TL ücret ödenmesi gerekiyor. Reklamsız üyelikte ise aylık 19.90 TL ücreti var. Yıllık olarak reklamlı içerik ise 99.90 TL. Yıllık reklamsız üyelik ise 199.90 TL olarak belirtilmiş.

Exxen’de içerikleri telefonuma indirebilir miyim?

Exxen uygulaması üzerinden üyeliğinle giriş yaptığında rklmyk üyeliğin aktifse, Exxen’deki içerikleri telefonuna indirebilirsin.

En çok dikkat çeken Exxen yapımları:

Konuşanlar (Program)

Tolgshow (Program)

Master Chef Junior (Program)

Katarsis (Program)

Gibi (Program)

İşte Bu Benim Masalım (Dizi)

Şeref Bey (Dizi)

Sihirli Annem (Dizi)

Zeynep Bastık ve Konukları (Program)

Hükümsüz (Dizi)

Henüz daha çok yeni yayına başlayan Exxen’de yeni dizi ve programlar başladıkça ve gelişmeler oldukça sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here