Kıyafete ve kombine uygun takı seçimi

Kıyafete ve kombine uygun takı seçimi

Kıyafete ve kombine uygun takı seçimi genellikle kadınlara estetik bir görünüm kazandıran önemli bir faktördür. Her konuda olduğu gibi doğru takı seçiminde de belirli püf noktaları bulunur.

Takı seçiminde belirli renk ve genel çizgi uygunluğuna dikkat edilmelidir. Önemli olan kıyafeti daha şık ve estetik göstermek söz konusu olduğu için takı seçiminde bu önemli kısımları göz önünde bulundurmak daha güzel bir görüntü sağlayacaktır. Yanlış seçilmiş veya uyumsuz kalmış takılar kıyafeti kotu gösterebilir . aynı zamanda güncel zamanda trend olan takıları takip ederek kıyafetinizle daha uygun bir hale getirerek daha şık bir görüntüye ulaşmış olursunuz.

KOLYELER

kolye-modelleri
kolye-modelleri

 

Kolyeler Genel anlamda en çok kullanılan sık tercih edilen takılardan biridir. Kombinlerin tamamlayıcı bir parçası olup, seçimlerinde dikkatli olunması gerekilen bir parçadır.

Kombininizde tek bir renk tercih edip, çok sade kalmak istemiyorsanız minimal desenli birkaç kolyeyi ayni anda kullanmak dogru bir tercih olacaktır.

Yakası daha açık bluzlarda ise aksine daha büyük ve uzun kolyeler kıyafetinizi tamamlayacaktır.

Siyah elbise seçimlerinde pırlanta taşlı kolyeler size daha hoş ve şık bir görünüm kazandıracaktır.

Eğer daha sportif ve günlük kombinler yapıyorsanız renkli taşlı kolyeler kombininize daha uygun olup estetik görüntüye ulaşmanızı sağlayacaktır.

KÜPELER

kupe-modelleri
kupe-modelleri

 

Damla küpeler ve sarkan uzun küpeler genellikle yakası daha açık bluzlarda veya straplez kıyafetlerde hoş bir görünüme ulaşmanızı sağlar. Eğer küpeniz daha dikkat çekici bir modelse ekstra bir taki kullanmanıza gerek kalmayacaktır.

Günlük kullanılacak bir küpe istiyorsanız sade desenli veya renkli modelleri tercih edip, özel günlerde veya davetlerde taşlı küpeleri tercih etmek daha uygun olacaktır. Küçük halka küpeler daha formal alanlarda kullanmak için uygundur.

BILEKLIK VE BILEZIKLER

Tek renkli kombinlerinizde renkli bileklikler kombininiz canlandırarak güzel bir görüntü sağlayacaktır. Birkaç renkli bilekliği bir arada kullanacaksanız kombinize ekstra bir renk eklememeli daha sade olmasını tercih etmelisiniz. Çünkü hem renkli hem daha hareketli bir kombin olacağından bu göz alıcı bir kombini göz yoran bir kombine dönüştürebilir.

günlük kullanıma daha uygun bileklikler kıyafet renginize uyumlu  ince zincirli olanlardır. Özel günlerde ,davetlerde kullanacağınız elbiselerde baget taşlı ve ışıltılı bileklikleri tercih edebilirsiniz.

 

YUZUKLER

Günlük takı kullanımında bu sıralar daha popüler olan takılar yüzüklerdir. Şık ve siyah renkli bir elbise kullandıysanız tek zarif bir yüzükle istediğiniz estetik görüntüye ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda kombinlerinizde bir çok yüzüğü bir arada kullanarak ayrı hava katabilir kombini modernleştirebilirsiniz.

Renkli bir kombin için yüzük seçecekseniz minimal tasarımlı yüzükleri tercih etmek en doğrusu olacaktır.

Tek tas veya buna benzer taşlı yüzüklerde herhangi fazladan bir yüzüğe gerek duymamalı ve tek başına kombinlemelisiniz. Çünkü tek başına yeterince dikkat çekicidir.

Kıyafete ve kombine uygun takı seçimi sizin için önemliyse ve görünüşünüze daha bir şıklık katmak için ve takıların zarif görünümünden yararlanmak için İnci Gold ’a uğramanız yeterlidir. İnci Gold #TakıdabirİNCİ

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here